Реставровані двері будинку Фельдмана

Представляємо вашій увазі реставровані унікальні дубові двері зразка кінця XIX століття, що прикрашають солідний будинок Фельдмана на розі вулиць Катерининської та Буніна.
Процес реставрації був особливо складним, адже з часом двері зазнали значних ушкоджень від впливу довкілля та людського фактора.

Реставраторам довелося проявити максимум акуратності та професіоналізму, щоб зберегти і відновити первозданний вигляд твору мистецтва.
Робота над дверима тривала понад рік в кілька етапів. На першому етапі проводився акуратний демонтаж, після чого виріб ретельно досліджували, щоб виявити всі проблемні зони і визначити стратегію реставрації.

Потім почалася робота з відновлення, що полягає в усуненні пошкоджень, очищенні від шарів часу, реставрації втрачених елементів, підготовці дверей до нанесення захисного покриття.

Після покриття дверей лазур'ю і датською олією двері було змонтовано і покрито поліроллю.
Результати реставрації дубових дверей будинку Фельдмана вражають своєю красою і точністю. Завдяки старанності та майстерності реставраторів, вдалося зберегти всі оригінальні елементи і деталі дизайну, виявити і відтворити втрачені, передати атмосферу історії та культурну спадщину епохи.
арт-директор
Костянтин Емельянов

старший реставратор
Костянтин Краев

реставратори
Денис Пройдисвет
Олег Зиняков
Сергій Емельянов
Юрій Кравец

художник-реставратор
Ольга Кармазіна

менеджер реставрації
Олександр Левицький