Конкурси міської реставраційної майстерні

У цьому розділі представлена актуальна інформація про поточні публічні конкурси (постійно додаються). Детальні умови участі допоможуть оцінити готовність до участі.

Запрошуємо ознайомитися з деталями подачі тендерних пропозицій, фінансовими аспектами та термінами подачі заявок.

Даний ресурс майстерні з реставрації одеських дверей — чудовий майданчик для всіх, хто цікавиться мистецтвом реставрації та бажає зробити внесок у розвиток Одеси.

Чекаємо ваших пропозицій та участі в конкурсах!

Поточні конкурси

Кінцевий ТЕрмін
18 грудня 2023, 17:00
Оголошуємо конкурс на реставрацію старовинних дверей пам’ятки архітектури місцевого значення на вул. Дворянська 8, в рамках проекту «Програма реставрації та просування старовинних дверей та воріт „Тисячі дверей Одеси“».

Умови конкурсу

Опубліковано 8 грудня 2023, 17:00

Минулі конкурси

Кінцевий ТЕрмін
25 листопада 2023, 12:00
Оголошуємо конкурс на роботи з оздоблення фасаду навколо дверних прорізів (укосів) реставрованих дверей в рамках проекту «Програма реставрації та просування старовинних дверей та воріт „Тисячі дверей Одеси“».

Умови конкурсу

Опубліковано 6 листопада 2023, 12:00

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН
1 жовтня 2023, 12:00
Оголошуємо конкурс на надання в платне тимчасове користування нежитлового приміщення для розміщення майстерні з реставрації дверей в рамках проекту «Програма реставрації та просування старовинних дверей та воріт „Тисячі дверей Одеси“».

Умови конкурсу

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН
5 вересня 2023, 12:00

Оголошуємо конкурс на постачання електричних замків (у складі з доводчиком) в рамках проекту «Програма реставрації та просування старовинних дверей та воріт „Тисячі дверей Одеси“».


Умови конкурсу

Кінцевий ТЕрмін
27 грудня 2022, 12:00
Оголошуємо конкурс на послуги з фотографування в рамках проекту «Програма реставрації та просування старовинних дверей та воріт „Тисячі дверей Одеси“».

Умови конкурсу

Опубліковано 15 грудня 2022, 12:00